logo

Nowy sezon 2022/2023!

Startujemy z nowym sezonem gimnastycznym 2022/2023, przygotowaliśmy mnóstwo nowych zajęć oraz grafik ułożony pod Twoje potrzeby!

Nie bez powodu znajdziesz w naszym grafiku zajęcia specjalistyczne, wzmacniające, rozciągające, budujące koordynację, równowagę, świadomość ciała.
 
Z nowości w naszym grafiku znajdziesz: 
 
Handstand Balance Workout – to podstawa i filar każdej dyscypliny gimnastycznej, którą będziesz uprawiał. Koniecznie zapisz się na te zajęcia i razem ze Stasiem Korotyńskim popracujcie nad swoim balansem i równowagą, która pomoże Ci wykonywać lepiej ćwiczenia i elementy na wszystkich innych rekwizytach.
Poza tym – hello – kto nie zazdrości (oczywiście w pozytywnym znaczeniu) wszystkim tym świetnie stojącym na rękach osobom, które bez żadnego wysiłku potrafią modyfikować przy tym ułożenie swoim nóg, czy nawet stać na jednej ręce? 😉
 
Improwizacja ruchowa – ruch oparty na poruszaniu się po ziemi, który jest zabawny, wymagający i skuteczny. Te zajęcia pomogą Ci poprawić siłę, elastyczność, mobilność i koordynację potrzebną we wszystkich dyscyplinach. Razem ze Stasiem nauczysz się krótkiej choreografii tanecznej, którą z chęcią będziesz chciał powtarzać w domu 🙂
 
Acro Partnerowanie – zajęcia na których Maciek i Julia nauczą Cię sztuki zgrania z drugą osobą, wyczucia balansu, koordynacji, figur i elementów akrobatycznych w parze.  Kilka podstawowych figur z ich pomocą będziesz w stanie wykonać już na pierwszych zajęciach – serio! 🙂 Na pewno zmotywuje Cię to do dalszej pracy, no i czemu nie zrobić przy okazji fajnych zdjęć na insta 😉
 
Fly Pole – to nasz najnowszy rekwizyt – wyjątkowa rura, która może oderwać się od podłoża i przenieść Wasze umiejętności pole dance na wyższy level! Na Fly Pole możemy wykonywać nietypowe akrobacje, nie tyko odrywać rurę od podłoża, ale także ustawiać ją na ziemi pod kątem, który daje nowe możliwości. 
Nie musisz mieć doświadczenia z Pole Dance – wszystkiego od podstaw nauczysz się na zajęciach z Olą Żuchowską.
 
Metodyka ruchu – ruch jest najbardziej spektakularnym elementem aktywności życiowej człowieka. W codziennym życiu oraz w sporcie odgrywa on fundamentalną rolę. Jego pełne zrozumienie i efektywne wykorzystanie wpływają na nasze zdrowie oraz wyniki sportowe. Zajęcia prowadzi Ernest Korotyński – fizjoterapeuta i wieloletnie sportowiec – przyjdź i czerp z wiedzy Ernesta, bo to jedyna taka okazja!
 
Przygotowanie do zawodów – chcesz wystartować w zawodach aerial?

Zapisz się na zajęcia do naszej choreografki Ilony i dowiedz się jak przygotować układ, który rośnie wraz z twoimi umiejętnościami, oraz jak pracować nad swoimi umiejętnościami, aby i one rosły wraz z twoim stażem treningowym.

Skontaktuj się z nami

Projekt Gimnastyka

ul. Siewna 15 (budynek Vera Sport I piętro)

94-250 Łódź

 

projekt.gimnastyka@gmail.com

tel. (+48) 574 74 47 00

Zapisz się do newslettera

Projekt Gimnastyka

ul. Siewna 15 (budynek Vera Sport I piętro)

94-250 Łódź

projekt.gimnastyka@gmail.com

tel. (+48) 574 74 47 00

Relacje z zajęć i najnowsze informacje na:

Projekt Gimnastyka

ul. Siewna 15 (budynek Vera Sport I piętro)

94-250 Łódź

projekt.gimnastyka@gmail.com

tel. (+48) 574 74 47 00

Relacje z zajęć i najnowsze informacje na: